• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2023 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması

Takım Üyeleri

İlker DEMİR
İlker DEMİRTakım Danışmanı
İlker DEMİR
İlker DEMİRTakım Danışmanı
ASO Teknik Kolejinde Elektronik Öğretmeni ve Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alan Şefi olarak görev yapmaktadır.Takımımızda danışman ve pilot olarak görev almaktadır.

Berat ERKOÇ
Berat ERKOÇTakım Kaptanı
Yazılım & Elektronik & Mekanik ve Mekanik Tasarım & Pilot

Berat ERKOÇ
Berat ERKOÇTakım Kaptanı
Yazılım & Elektronik & Mekanik ve Mekanik Tasarım & Pilot

Okulumuzun verdiği derslerle birlikte pnömatik, elektrik-elektronik, arduino, otomatik kumanda, torna cnc, freze cnc, plc, Solidworks; kartezyan, delta, mafsallı robot kullanımı ve programlanması gibi becerilerimi geliştiriyorum. C, C++, c#, Flutter ve Python yazılım dillerinde de kendimi geliştiriyorum. Python dilinde çoğu kütüphaneyi kullanmayı biliyorum. Şuan dronekit kütüphanesini öğreniyorum. Unreal Engine 4 ve Altium Designer gibi programlarını da öğrenmeye başladım. OpenRocket, Adobe Indesign, Adobe Photoshop ve Adobe Premiere Pro programlarını kullanabiliyorum. Takıma yazılım, elektronik, mekanik ve mekanik tasarım alanlarında katkıda bulunacağım.

Ali ŞEN
Ali ŞENMekanik ve Mekanik TasarımAli ŞEN
Ali ŞENMekanik ve Mekanik TasarımSolidworks, NX, Catia ve Autocad programlarından 3 boyutlu çizim ve tasarım yapabiliyorum.NX CAM'i kullanabiliyorum bunun yanı sıra kendimde G kod oluşturabiliyorum.Takıma mekanik ve mekanik tasarım alanlarında katkıda bulunacağım.

Ensar TURHAN
Ensar TURHANYazılım & ElektronikEnsar TURHAN
Ensar TURHANYazılım & ElektronikKüçük yaşlardan itibaren yeni şeyler üretmeye merakımdan dolayı kendimi elektronik ve yazılım alanlarında geliştirdim.Görüntü işleme ve nesne tanıma üzerine çalışıyorum.Takımıma yazılım ve elektronik alanlanlarında katkıda bulunacağım.